Menu

Banery

Dane kontaktowe

Tel:   +48 29 761 37 76 lub 93
Fax:  +48 29 761 37 93  w. 51

e-mail: ug[a]baranowo.pl

Zapraszamy do Urzędu:
7:30 - 15:30   poniedziałek, wtorek  
8:30 - 16:30   środa
7:30 - 15:30   czwartek, piątek

 • Dodatek węglowy
 • GPKIPCP
 • Rządowa Tarcza Antyinflacyjna
 • Baner - Utraciłeś dokumenty zastrzeż je w banku
 • Gminny Portal Mapowy
 • WG_kwartalnik
 • Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Ogłoszenia

 • Wdzięczni Polskiej Wsi - plakat

Wdzięczni Polskiej Wsi

W najbliższą niedzielę, 25 września br. w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się ogólnopolskie święto „Wdzięczni Polskiej Wsi” z udziałem m.in.: Premiera RP Mateusza Morawieckiego, Wicepremiera, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka, Ministra Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg oraz Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła. Wydarzenie jest okazją do podziękowania rolnikom za ich ciężką pracę i tegoroczne plony.

Kampania społeczna „Sadza płonie. Czad zabija. Żyj!”

Kampania społeczna "Sadza płonie. Czad zabija. Żyj! " organizowana przez Międzywojewódzki Cech Kominiarzy pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, Związku Rzemiosła Polskiego, TVP3 Kraków jest kontynuacją poprzednich kampanii społecznych „Czyszczone kominy to mniejszy smog” oraz "Zaproś kominiarza".

L zwyczajna sesja Rady Gminy Baranowo

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559 z późn. zm.) zwołuję L zwyczajną sesję Rady Gminy Baranowo na dzień 23 września 2022 r. tj. piątek o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Baranowie.

Święto Plonów - 2022

Starosta Ostrołęcki, Wójt Gminy Baranowo, Proboszcz Parafii Baranowo, Sołectwo Lipowy Las, GOK,SiR w Baranowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Baranowie, zapraszają na "ŚWIĘTO PLONÓW", które odbędzie się dnia 11 września 2022r - Amfiteatr GOKSiR w Baranowie.

Ogłoszenie - Koleje Mazowieckie

Od 23 sierpnia można już korzystać z nowoczesnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej Kolei Mazowieckich. To jedyna aplikacja umożliwiająca zakup biletów okresowych. Posiada również funkcję automatycznego odnowienia biletu, odroczonej płatności oraz proponuje najkorzystniejszą ofertę cenową. Dzięki aplikacji mamy nieograniczony dostęp do kasy biletowej i punktu informacji, a to wszystko komfortowo i bez kolejki.

Ogłoszenie - spis inwentaryzacyjny w sprawie przejęcia nieruchomości Skarbu Państwa

Wójt Gminy Baranowo informuje, że od dnia 8 września 2022 r. przez okres 30 dni w siedzibie Urzędu Gminy w Baranowie, pokój nr 30 
w godzinach pracy Urzędu wyłożony będzie do publicznego wglądu spis inwentaryzacyjny w sprawie przejęcia nieruchomości Skarbu Państwa, położonej w obrębie Budne Sowięta, gmina Baranowo, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki:
 • plakat

XII edycja Konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”

Szanowni Państwo, z przyjemnością informuję, że Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił XII edycję Konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Konkurs organizuje Województwo Mazowieckie pod auspicjami Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Szacowanie szkód spowodowanych przez suszę

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje, że producenci rolni mogą samodzielnie oszacować szkody spowodowane przez tegoroczną suszę w uprawach rolnych, za pomocą publicznej aplikacji "Zgłoś szkodę rolniczą".

XLIX zwyczajna sesja Rady Gminy Baranowo

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559 z późn. zm.) zwołuję XLIX zwyczajną sesję Rady Gminy Baranowo na dzień 31 sierpnia 2022 r. tj. środa o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Baranowie.

Dodatek węglowy

Dodatek węglowy przysługuje osobie w gospodarstwie domowym, w przypadku gdy głównym źródłem ogrzewania gospodarstwa domowego jest kocioł na paliwo stałe, kominek, koza, ogrzewacz powietrza, trzon kuchenny, piecokuchnia, kuchnia węglowa lub piec kaflowy na paliwo stałe, zasilane paliwami stałymi, wpisane lub zgłoszone do centralnej ewidencji emisyjności budynków, o której mowa w art. 27a ust. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz  o centralnej ewidencji emisyjności budynków (Dz. U. z 2022 r. poz. 438, 1561 i 1576).

Zawiadomienie - zwrot podatku akcyzowego

Urząd Gminy w Baranowie prosi o zgłaszanie się do pokoju nr 12 w dniach: od 01 sierpnia do 31 sierpnia  2022 roku w celu złożenia wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego zakupionego i wykorzystywanego do upraw rolnych oraz do chowu lub hodowli bydła na rok 2022.

78 rocznica Powstania Warszawskiego

Urząd Gminy w Baranowie uprzejmie Państwa informuje, że w związku z obchodami 78 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego  w dniu 1 sierpnia 2022r. o godz. 17.00 włączone zostaną na 1 minutę syreny alarmowe, które sygnałem dźwiękowym ciągłym oddadzą część bohaterom Powstania Warszawskiego, którzy walczyli o wyzwolenie stolicy i przywrócenie niepodległości państwa polskiego.

XLVIII zwyczajna sesja Rady Gminy Baranowo

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559 z późn. zm.) zwołuję XLVIII zwyczajną sesję Rady Gminy Baranowo na dzień 20 lipca 2022 r. tj. środa o godz. 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Baranowie z następującym porządkiem obrad:

II Ogólnopolski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi” - 2022 r.

Nagraj i przyślij nam swój film. Formularze zgłoszenia przyjmujemy do 28 września 2022 r., a filmy do 30 września 2022 r. Szczegóły znajdziesz w regulaminie na stronie www.gov.pl.

Zasiłek Rodzinny wraz z dodatkami

Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie informuje, że od 01-08-2022 r. przyjmowane są papierowe wnioski na nowy okres zasiłkowy 2022/2023 dot. ustalenia prawa do Zasiłku Rodzinnego wraz z dodatkami.

„Święto Folkloru Kurpiowskiego” - Zawady 2022 r.

Starosta Ostrołęcki, Wójt Gminy Baranowo, Kurpiowski Zespół „Pod Borem” z Zawad, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Baranowie zapraszają na „Święto Folkloru Kurpiowskiego”, które odbędzie się w dniu 10 lipca 2022 r. Scena Plenerowa w Zawadach gmina Baranowo.

Ogłoszenie - debata nad Raportem o stanie Gminy Baranowo za 2021 r.

Ogłoszenie dotyczące przeprowadzenia debaty nad Raportem o stanie Gminy Baranowo za 2021 r. przedstawionym Radzie Gminy przez Wójta Gminy Baranowo. 

Mazowsze stawia na innowacje i wspiera społecznie odpowiedzialne start-upy!

To już IV edycja konkursu “Startuj z Mazowsza”, adresowanego do mazowieckich start-upów, które tworzą innowacyjne pomysły i produkty, a ich działalność nie jest dłuższa niż 3 lata.

Poczta Polska - ogłoszenie, oferta

Poczta Polska poszukuje chętnych, którzy w ramach własnej działalności gospodarczej poprowadzą Agencję Pocztową na terenie gminy Baranowo.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w Gminie Baranowo.

Harmonogram odbioru odpadów z folii rolniczej

Odbiór odpadów z folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej odbędzie się w dniach 23-29 czerwca 2022 r. zgodnie z poniższym harmonogramem.
 • Wakacyjny pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich

Wakacyjny pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich wraca na szlak

„Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, wakacyjny pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich wraca na szlak i już 25 czerwca rozpoczyna swoje codzienne kursowanie do Ustki. Nowością jest dodatkowe połączenie w soboty, niedziele i święta - „Słoneczny – BIS”, który umożliwi podróżnym dojazd do Trójmiasta. 
 • VII edycja konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” - plakat

VII edycja konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”.

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń  do VII edycji konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”. Idea konkursu zrodziła się z zamiłowania do polskiej kuchni regionalnej i rodzimego folkloru, chęci promocji polskiej żywności oraz szerzenia patriotyzmu konsumenckiego.
 • WOJSKO - WCR ZAMIAST WKU! - PLAKAT

WOJSKO - WCR ZAMIAST WKU!

W sobotę, 23 kwietnia 2022 r., przestała istnieć Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ostrołęce. W jej miejsce powołane zostało WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W OSTROŁĘCE, będące wojskowym organem wykonawczym Ministra Obrony Narodowej.
 • GRAFIKA - POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ. KONKURS

Ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym, jak również wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce zaprasza do udziału w projekcie pn. „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim (IV)". W ramach projektu zapraszamy osoby bezrobotne w wieku 30 lat i więcej do skorzystania z dofinansowanie na uruchomienie działalności gospodarczej i szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Konsultacje społeczne - nowa LSR

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kurpsie Razem" rozpoczyna proces przygotowania nowej Strategia Rozwoju Lokalnego, którego bardzo ważnym elementem jest włączenie mieszkańców obszaru 9 gmin kurpiowskich: Olszewo-Borki, Myszyniec, Łyse, Lelis, Kadzidło, Jednorożec, Czarnia, Chorzele i Baranowo.
 • III Krajowe Dni Pola 2022 - plakat

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego organizatorem Krajowych Dni Pola 2022

W dniach 11-13 czerwca 2022 r., Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na Krajowe Dni Pola na terenie Oddziału MODR Poświętne w Płońsku przy ul. Sienkiewicza 11. To wyjątkowe w skali kraju wydarzenie, służy upowszechnieniu i propagowaniu innowacji w produkcji roślinnej poprzez prezentację dorobku polskiej hodowli roślin pod kątem Europejskiego Zielonego Ładu oraz bogatej oferty firm zaopatrujących polskie rolnictwo.

Zdobądź stypendium pomostowe na I rok studiów!

„Stypendia Pomostowe” to ogólnopolski, rozbudowany program stypendialny, w którym można uzyskać stypendium na I rok i dalsze lata studiów. Na zdolnych, ambitnych maturzystów 2022, pochodzących ze wsi i małych miejscowości, z niezamożnych rodzin, którzy rozpoczną w tym roku studia dzienne, czeka 450 stypendiów pomostowych na I rok nauki. Roczna wysokość stypendium to 7000 zł.

Zapraszamy na Noc Muzeów. Wstęp wolny

Zbliża się Noc Muzeów – odbędzie się w sobotę 14 maja. Zapraszamy na zwiedzanie wystawy stałej, ekspozycji czasowych, korzystanie ze strzelnicy cyfrowej, a także na koncert, seanse filmowe oraz inscenizacje. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
Noc Muzeów w Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce rozpocznie się w sobotę 14 maja o godz. 19.00, a potrwa do północy.

XLVI zwyczajna sesja Rady Gminy Baranowo

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559) zwołuję XLVI zwyczajną sesję Rady Gminy Baranowo na dzień 12 maja 2022 r. tj. czwartek o godz. 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Baranowie.

KMP w Ostrołęce - zaproszenie

KMP w Ostrołęce zaprasza na debatę społeczną, która odbędzie się w Ostrołęce, w Wyższej Szkole Administracji Publicznej przy ul. Korczaka 73 w dniu 19 maja 2022 r. o godzinie 17.00.

Akcja - zbiórka!

Wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Baranowie oraz mieszkańców gminy Baranowo zapraszamy do udziału w ekologicznej akcji, która zostanie przeprowadzona w czwartek 21 kwietnia 2022 roku.

Więcej informacji: spbaranowo.szkolnastrona.pl

 • wakacje2022

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci - wakacje 2022

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego po raz kolejny organizuje w czasie wakacji turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS. Skorzystać z nich mogą dzieci w wieku szkolnym, tj. urodzone pomiędzy 2007 a 2015 r. (7-15 lat), których przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników.

XLV zwyczajna sesja Rady Gminy Baranowo

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559) zwołuję XLV zwyczajną sesję Rady Gminy Baranowo na dzień 12 kwietnia 2022 r. tj. wtorek o godz. 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Baranowie.

 • autor: Janusz Obrębski
 • Festiwal Polska od Kuchni

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni”

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji.

XLIV zwyczajna sesja Rady Gminy Baranowo

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559) zwołuję XLIV zwyczajną sesję Rady Gminy Baranowo na dzień 25 marca 2022 r. tj. piątek o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Baranowie.

Ogłoszenie Wójta Gminy Baranowo

Wójt Gminy Baranowo  pilnie  poszukuje  osób  chętnych do podjęcia pracy w Urzędzie Gminy w Baranowie w ramach  robót publicznych, prac interwencyjnych oraz staży organizowanych przy współpracy z  Powiatowym  Urzędzie  Pracy w Ostrołęce.

XIX Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XIX Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne to jedno z wielu działań prewencyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych.

Konsultacje społeczne

Konsultacje społeczne - uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok”.

Informacja Wójta Gminy Baranowo

Wójt Gminy Baranowo informuje, że od dnia 22.02.2022 r. inkasentem opłaty targowej jest Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Baranowie. Od najbliższego targu opłaty będzie pobierać ww. podmiot. Wysokość opłaty targowej nie uległa zmianie.

 • autor: Arkadiusz Kuciejczyk

Jak mieszkańcy Powiatu mogą pomóc uchodźcom z Ukrainy?

Drodzy Mieszkańcy, bardzo nas cieszy Wasza ogromna chęć wsparcia naszych sąsiadów z ogarniętej wojną Ukrainy. Samorząd Powiatu pomaga organizując zbiórkę najpotrzebniejszych w tej chwili artykułów i rzeczy dla broniących swojej Ojczyzny Ukraińców, a także dla tych, którzy musieli pospiesznie opuścić swoje domy i już są wśród nas.

Informacja o ogłoszeniu przetargu

Wójt Gminy Baranowo informuje, że w dniu 03.03.2022 r. został ogłoszony pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Baranowo, oznaczonej nr ew. 767/2 o pow. 0,5280 ha.
 • Opieka_W

Program „Opieka wytchnieniowa”- edycja 2022

Gmina Baranowo podpisała umowę z Wojewodą Mazowieckim na realizację Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022, realizowanego w ramach Funduszu Solidarnościowego.

Zbiórka artykułów dla uchodźców z Ukrainy

Zbiórka  darów odbędzie się we wtorek, środę i czwartek od 01.03. do 03.03.2022 r. Miejsce zbiorki: Szkoła Podstawowa w Zawadach w godz.  8:00 - 15:00, Remiza OSP Baranowo w godz. 9:00 - 11:00 i 16:00 - 19:00, Remiza OSP Brodowe Łąki w godz. 17:00 - 19:00. 

Ogłoszenie Wójta Gminy Baranowo

W nawiązaniu do pisma Wojewody Mazowieckiego znak WBZK-I.6330.2.2022 oraz prośby Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa, Ochrony Informacji Niejawnych i Audytu Starostwa Powiatowego w Ostrołęce z dnia 25.02.2022 r., w sprawie ponownego przeanalizowania możliwości Gminy i mieszkańców, dotyczącej zakwaterowania uchodźców z Ukrainy ogarniętej wojną, Wójt Gminy Baranowo zwraca się z prośbą do mieszkańców...

XLIII zwyczajna sesja Rady Gminy Baranowo

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2021 r., poz. 1372 z późn. zm.) zwołuję XLIII zwyczajną sesję Rady Gminy Baranowo na dzień 24 luty 2022 r. tj. czwartek o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Baranowie z następującym porządkiem obrad:

Ogłoszenie

Wójt Gminy Baranowo poszukuje lekarza stomatologa do pracy w Ośrodku Zdrowia w Baranowie. Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu z Urzędem Gminy w Baranowie, Rynek 7, pokój 21 lub telefonicznie pod numerem (29) 761-37-76 lub 660-796-555.

XIV edycja konkursu ,,Polska Wieś - dziedzictwo i przyszłość"

Miło nam poinformować, że Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła XIV edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Komunikat Starosty Ostrołęckiego z dnia 24 stycznia 2022 r.

Komunikat Starosty Ostrołęckiego z dnia 24 stycznia 2022 r. o wyborze sposobu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Ostrołęckiego w czasie obowiązywania stanu epidemii.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży

Nr działki - 767/2, Powierzchnia działki - 0,5280 ha,  miejscowość - Baranowo, Nr księgi wieczystej - OS1O/00046220/3, opis nieruchomości - niezabudowana, przeznaczenie nieruchomości - tereny usług nieuciążliwych, sposób zagospodarowania nieruchomości - Targowisko gminne.

 • Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży (PDF) 263.54kB
  Nr działki - 767/2, Powierzchnia działki - 0,5280 ha, miejscowość - Baranowo, Nr księgi wieczystej - OS1O/00046220/3, opis nieruchomości - niezabudowana, przeznaczenie nieruchomości - tereny usług nieuciążliwych, sposób zagospodarowania nieruchomości - Targowisko gminne.
  • autor: Stanisław Szutkowski

Ogłoszenie Wójta Gminy Baranowo z dnia 18.01.2022 r.

Ogłoszenie (Obwieszczenie) Wójta Gminy Baranowo o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Baranowo wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Ogłoszenie Wójta Gminy Baranowo z dnia 18.01.2022 r.

 • autor: Justyna Tabaka

Podziękowania

 • Podziękowania

Ogłoszenie dotyczące Programu współpracy Gminy Baranowo z organizacjami pozarządowymi na rok 2022

Na podstawie regulaminu konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie lub z radą działalności pożytku publicznego, projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących ich działalności statutowej Wójt Gminy Baranowo zaprasza organizacje pozarządowe ...

Konkurs - Podejmowanie działalności gospodarczej

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kurpsie Razem" informuje o możliwości składania wniosków w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w zakresie rozwoju przedsiębiorczości przez podejmowanie działalności gospodarczej.

Konsultacje projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi..."

Konsultacje projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok”.

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko kandydata na Dyrektora Gminnego Przedszkola w Baranowie

Banery

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Urzad Gminy w Baranowie

Rynek 7, 06-320 Baranowo
NIP: 761-11-82-755, REGON: 000533618
Numer konta: 85 8917 0001 0030 1240 2000 0010

[obiekt mapy] Lokalizacja Urzędu Gminy Baranowo na mapie