Menu

Banery

Dane kontaktowe

Tel:   +48 29 761 37 76 lub 93
Fax:  +48 29 761 37 93  w. 51

e-mail: ug[a]baranowo.pl
ePUAP: /i910dx9qsx/SkrytkaESP

Zapraszamy do Urzędu:
7:30 - 15:30   poniedziałek, wtorek  
8:30 - 16:30   środa
7:30 - 15:30   czwartek, piątek

  • Defibrylator AED
  • tablica Czyste Powietrze
  • GPKIPCP
  • Baner - Utraciłeś dokumenty zastrzeż je w banku
  • WG_kwartalnik
  • Harmonogram odbioru odpadów komunalnych
  • profilaktyka jodowa

Zarządzanie kryzysowe

Ostrzeżenie meteorologiczne

Stopnie alarmowe - do 31 maja 2024r.

Prezes Rady Ministrów Donald Tusk podpisał zarządzenia wprowadzające stopnie alarmowe: 2. stopnia BRAVO i 2. stopnia BRAVO-CRP na terenie całego kraju oraz 2. stopnia BRAVO wobec polskiej infrastruktury energetycznej, mieszczącej się poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej.

Kampania "Stop włamaniom do domów"

Rozpoczyna się czas wakacyjnych urlopów. Warto więc pomyśleć i zrobić wszystko, aby zabezpieczyć się przed przykrą niespodzianką, jaką może być włamanie. Właśnie dlatego Europejska Sieć Zapobiegania Przestępczości (EUCPN) wraz z krajami UE rozpoczyna kampanię „Stop włamaniom do domów”.

KOMUNIKAT – PRÓBY NOWO ZAINSTALOWANYCH SYREN

W związku z ukończeniem przez firmę SCH kolejnego etapu budowy Systemu Alarmowania i Ostrzegania Ludności w ramach projektu „Mazowieckie Syreny+”, Wójt Gminy Baranowo informuje, że w dniu 19 października 2022r tj. w środę. od godz. 10.00 odbędzie się głośna próba syren na terenie gminy Baranowo oraz całego powiatu w formie sygnałów dźwiękowych. Komunikaty oraz alarmy uruchamiane zostaną przez Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego (Starostwo Powiatowe w Ostrołęce).

  • autor: Agata Malon

Dystrybucja preparatów stabilnego jodu w postaci tabletek jodku potasu w sytuacji wystąpienia zdarzenia radiacyjnego

Szanowni Mieszkańcy Gminy Baranowo! Przedstawiamy ulotkę informacyjną Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczącą profilaktyki jodowej.


Wydawanie tabletek jodku potasu w przypadku zaistnienia konieczności jego przyjęcia będzie następowało w określonych punktach na terenie gminy Baranowo (lista punktów i przynależnych do niej miejscowości znajduje się poniżej).

Powiadomienie o przekroczeniu poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

UWAGA WŚCIEKLIZNA!

Wścieklizna jest nieuleczalną, wirusową chorobą zakaźną o niezmiernie ostrym i prawie zawsze śmiertelnym przebiegu, atakującą układ nerwowy ludzi i zwierząt.

Krajowa Mapa Bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym jest tworzenie narzędzi, które pozwolą na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie i przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali i rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Przedłużenie stopni alarmowych BRAVO oraz CHARLIE-CRP

Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenia przedłużające, do 30 kwietnia 2022 r. do godz. 23:59, obowiązywanie trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP) oraz drugiego stopnia alarmowego BRAVO. Stopnie alarmowe obowiązują na terytorium całego kraju.

TRZECI STOPIEŃ ALARMOWY CHARLIE-CRP na terenie całego kraju

Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie wprowadzające na terytorium całego kraju trzeciego stopnia alarmowego tj. CHARLIE–CRP . Obowiązuje on od 21 lutego 2022 r. od godz. 21.00 do 4 marca 2022 r. do godz. 23.59. Ostrzeżenie to ma na celu wprowadzenie przeciwdziałania zagrożeniom w cyberprzestrzeni.

Banery

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Urzad Gminy w Baranowie

Rynek 7, 06-320 Baranowo
NIP: 761-11-82-755, REGON: 000533618
Numer konta: 85 8917 0001 0030 1240 2000 0010

[obiekt mapy] Lokalizacja Urzędu Gminy Baranowo na mapie