Wójt Gminy Baranowo serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Baranowo na spotkanie opłatkowe które odbędzie się dnia 17 grudnia 2017 r w GOKSiR w Baranowie o godz 13.30

Wójt Gminy Baranowo Serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Baranowo na Sylwester w plenerze. Miejsce zabawy Rynek w Baranowie 31 grudnia 2017 r. plac przy urzędzie od godz 22.00. W programie sylwestrowej zabawy plenerowej: wspólna zabawa, szampan, grochówka, życzenia noworoczne, pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy.

zał. nr 2 plakatUrząd Statystyczny w Warszawie uprzejmie informuje, że w dniach od 1 do 21 grudnia 2017 r. na terenie całego kraju wśród rolników prowadzących hodowlę zwierząt gospodarskich zostaną przeprowadzone dwa badania:
- Badanie pogłowia bydła, owiec i drobiu oraz produkcji zwierzęcej,
- Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego.

Płatności onlineOd 24.11.2017 r. w naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem. URZĄD GMINY W BARANOWIE uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich Kurpsie razem Związek Kurpiów epowiat Mikroporady

 

Początek strony