Drodzy kibice, mieszkańcy gminy, powiatu oraz czytelnicy Już za trzy tygodnie w naszej miejscowości wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Nasz Klub organizuje Mikołajkowy Bieg. Bieg, w którym mogą wziąć udział wszyscy. 7 grudnia na Stadionie Gminnym w Baranowie odbędą się cztery biegi. Będą dystanse dla dzieci (800 i 1200 m), młodzieży (1600 m) oraz w kategorii OPEN (4000 m). Główny bieg będzie prowadził przez ulice naszej miejscowości.

Każdy uczestnik otrzyma Mikołajkowy pakiet startowy (paczkę oraz czapkę św. Mikołaja), imienny nr startowy, a na mecie pamiątkowy medal.
Pomysł na ten bieg narodził się na początku października - mówi Rafał Ogonowski, członek zarządu KS Świt Baranowo. - Chcę wyciągnąć dzieci i młodzież sprzed ekranów telefonów i komputerów, a także ich rodziców by dali przykład, że można aktywnie spędzać czas. Zapraszam serdecznie wszystkich miłośników biegania i aktywnej integracji 7️⃣ grudnia na Stadion do Baranowa. To będzie wesoła i aktywnie spędzona sobota.
Liczymy, że to wyjątkowe wydarzenie przyciągnie sporo osób, dla których liczy się sportowa rywalizacja. Ideą biegu jest promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do aktywnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Ważna będzie przede wszystkim dobra zabawa, wspólne odliczanie do Świąt i pozytywna energia!
Nie może Was zabraknąć! Liczymy na Waszą obecność! Zapisy do 29 listopada do godziny 2000 u Rafała Ogonowskiego pod numerem 503 036 503 (kat. OPEN) oraz u Bogdana Bandorowicza pod numerem 507 446 297 (biegi dziecięce i młodzieżowe).
Poczujcie magię nadchodzących Świąt już 7️ grudnia w Baranowie – naszej polskiej Laponii!

Poniżej plakat, mapa biegu głównego oraz regulamin imprezy.

Bieg Mikolajkowy

trasa biegu

Regulamin str 1

Regulamin str. 2

,