A- A A+

Do konkursu zgłoszono ogrody z miejscowości: Baranowo, Guzowatka i Zawady. Komisja Konkursowa powołana do oceny ogrodów sfotografowała zgłoszone ogrody. Następnie na posiedzeniu w dniu 23 sierpnia 2018 r. w oparciu o kryteria oceny, znajdujące się w Regulaminie konkursu przyznano punkty w każdym kryterium oceny ogrodu. W ocenie uwzględniono uprawę krzewów ozdobnych, utrzymanie trawnika, uprawę rabat kwiatowych, elementy dekoracyjne oraz usytuowanie altanki, ławeczek czy grilla w ogrodzie.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie dotyczące m.in. ułatwień dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmian w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, a także wsparcia dla firm.

Źródło oraz więcej informacji - www.moja-ostroleka.pl

Starosta Ostrołęcki, Proboszcz Parafii Baranowo, Wójt Gminy Baranowo, GOKSiR w Baranowie, OSP Baranowo zapraszają na XIX Dożynki Gminno-Parafialne pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika i Wojewody Mazowieckiego - Zdzisława Sipiery. Amfiteatr GOKSiR w Baranowie 9 września 2018 r. 

XIX Dożynki Gminno-Parafialne - program uroczystości

Z przykrością informuję, że w najbliższych wyborach do Rady Powiatu Ostrołęckiego Gmina Baranowo znajdzie się w nowym okręgu wyborczym. Nie będziemy już jak dotychczas w okręgu wyborczym nr 1 Baranowo – Kadzidło, ponieważ ten okręg będzie tworzyć samodzielnie gmina Kadzidło, lecz w okręgu wyborczym nr 4 Olszewo Borki – Lelis, do którego zostaniemy przyłączeni. Taką decyzję podjął Komisarz Wyborczy w Ostrołęce wydając postanowienie Nr 4/2018 z dnia 17 sierpnia 2018 roku w sprawie podziału powiatu na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich Kurpsie razem Związek Kurpiów epowiat Mikroporady

 

Początek strony