Piękne zakończenie roku. 17 grudnia w SP Troszyn odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych.

Sukcesem zakończył się udział reprezentacji dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w mistrzostwach rejonu w halowej piłce nożnej. Nasze drużyny zajęły 1 miejsce i zdobyły awans do finału powiatowego. W turnieju wystąpiły po 2 najlepsze zespoły z gmin: Olszewo Borki, Lelis i Baranowo.

MultiSport jest to program Ministerstwa Sportu i Turystyki mający za cel przybliżenie młodzieży szkolnej klas 4-6 różnych dyscyplin sportowych, a przede wszystkim zaktywizowanie uczniów do uprawiania sportu. Zajęcia odbywają się w trzech blokach tematycznych. Blok I to zajęcia głównie z lekkiej atletyki, gimnastyki, Blok II to gry sportowe, a Blok III to sporty regionalne takie jak żeglarstwo, tenis stołowy, baseball oraz badmington.

Decyzją Zarządu Klubu Sportowego Świt Baranowo w składzie: Wojciech Gąska – Prezes, Daniel Zyra – Wiceprezes i Bogdan Bandorowicz – członek zarządu, następuje zmiana na stanowisku trenera pierwszej drużyny.

 W poniedziałek, 8 czerwca, na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3, rozegrany został finał 55. edycji turnieju piłki nożnej „Gramy o Złotą Piłkę”. W turnieju tym swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiali m.in. bracia Żewłakow, Jakub Wawrzyniak czy Dariusz Dziekanowski.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Poakcesyjny Program Wspierania Obszarów Wiejskich Kurpsie razem Związek Kurpiów epowiat Mikroporady

 

Początek strony